.

 

ReklaMa - Matuszak Szczecińska Pracownia Szyldów i Reklam (rok założenia 1989)
o firmie szyldy tablice kasetony banery
samochody styrodur wydruki poligrafia odzież
witryny konstrukcje potykacze cennik kontakt

 

Kilka słów o historii naszej firmy:)

Pracownia Szyldów ReklaMa - Matuszak gwarantuje Państwu  profesjonalny projekt i wykonanie. Pierwsze szyldy powstały w naszej pracowni w Szczecinie Dąbiu już w sierpniu 1989 roku. Niektóre z nich zachowały się do dzisiaj. Były to wówczas głównie szyldy malowane. Od tamtego czasu wykonaliśmy już ponad 50 tysięcy różnych reklam i szyldów! Obecnie działamy jednocześnie w trzech lokalizacjach: dwie w Dąbiu, a jedna od 2003 roku również w ścisłym centrum Szczecina. Jesteśmy zdecydowanie Firmą Rodzinną. Proponujemy Państwu skorzystać z naszego  ponad 30-letniego bogatego doświadczenia.

Dysponujemy zarówno doświadczeniem profesjonalistów jak też nowym spojrzeniem wykwalifikowanych młodych ludzi. Jest w Szczecinie dużo firm reklamowych. Niektóre dopiero rozpoczynają swoją działalność, inne firmy koncentrują się na najdroższych rozwiązaniach, dostępnych tylko dla najbogatszych klientów. My staramy się oferować ekonomiczne szyldy w bardzo atrakcyjnych cenach. Oczywiście, z przyjemnością wykonamy dla Państwa również droższe czyli te bardziej skomplikowane prace.

Oferujemy szyldy świetlne czyli kasetony o dowolnych rozmiarach, jednostronne, dwustronne, prostokątne, okrągłe lub dowolnych nietypowych kształtów. Podświetlane mogą być jarzeniówkami, światłem diodowym LED'owym lub światłem neonowym. Litery przestrzenne całoświecące, świecące czołowo, bocznymi krawędziami, tyłem czy też bez oświetlenia. Mogą być to litery metalowe z pleksy, styroduru lub innego dowolnego tworzywa. Wykonujemy stelaże, uchwyty, stopy, konstrukcje stalowe do reklam wolnostojących, montaże i demontaże starych szyldów, bardzo trwałe solwentowe wydruki wielkoformatowe,  flagi,  maszty i inne elementy reklam wizualnych.

Szyldy, reklamy, banery, potykacze i inne. Wykonujemy wydruki komputerowe, papiery frirmowe, wizytówki, ulotki, kalendarze, teczki na dokumenty. Zakładki do książek, karty rabatowe: papierowe laminowane lub plastikowe. Oferujemy laminowanie i bindowanie. Wykonujemy foldery reklamowe, nalepki sitodrukowe, pieczątki polimerowe i laserowe. Nadruki na okładki dokumentów, długopisach, koszulkach. Nalepki plombowe. Haftujemy czapki, koszulki, oznakowania na odzież. Specjalistyczne nalepki lub nowe podkładki pod tablice rejestracyjne. Wycinamy, wyklejamy lub malujemy nazwy jachtów, tabliczki i tablice grawerowane, tablice okolicznościowe, tabliczki znamionowe, numery na łodzie i łódki. Wycinamy szablony papierowe do napisów na elewacjach, wypalamy laserem szablony plastikowe do malowania na mniejszych elementach, frezujemy szablony metalowe do większych serii drobnych napisów.

Jeżeli czegoś nie robiliśmy, na przykład nadruków na woreczkach foliowych (?), to nic straconego, mamy szerokie kontakty handlowe i wynegocjujemy dla Państwa dobrą cenę, oraz solidny produkt u naszego partnera lub podwykonawcy.

Jeśli nie możesz przyjść i spotkać się z nami w pracowni, możemy przyjechać do Ciebie i być może na poczekaniu (?) wykonać projekt Twoich reklam. Projekt reklam u nas jest zawsze GRATIS! (jeżeli oczywiście wykonamy te reklamy dla Ciebie) Jeżeli chciałbyś wyłącznie sam projekt np. logo, wizytówek, papierów firmowych, ulotek chociażby do samodzielnego drukowania, to również chętnie go wykonamy za standardową opłatą.

film pokazujący tablice SIM .................... film pokazujący wazon grawerowany
(naciśnij Prawy Klawisz Myszy na linku i wybierz opcję "otwórz w nowej karcie")

 

hmm, historyczne już zdjęcia z lat 90-tych i historyczny komputer, pierwszym był PC 486 DX2 / 66 Mhz
...

..

...

...

...

...

....

Pracownia Szyldów i Reklam
(rok założenia 1989)
www.szyldy.com

reklama.matuszak@gmail.com

biuro@szyldy.com

facebook: reklama matuszak

NOWE .. BIURO OBSŁUGI KLIENTA (od 2020 r.)
70-801 Szczecin - Dąbie, ul. Emilii Gierczak 12, tel. +48 914 690 635
Magdalena Rećko (Matuszak), kom. 513 140 072
Paweł Matuszak, kom. 500 155 321
............................................................................................

70-407 Szczecin - Centrum, ul. Edmunda Bałuki 20, tel. +48 914 854 892
w oficynie, (dawna ulica Obrońców Stalingradu)
Piotr Matuszak, kom. 605 671 797
.............................................................................................

Nasza Najstarsza Siedziba (od 1989 roku !!!)
70-843 Szczecin - Dąbie, ul. Szybowcowa 84
Dorota Matuszak, kom. 601 702 747

.

.

.

.

.

.

.

.

 

.

 

.

 

.

 

 

 

 

Stronę zaktualizowano: 03 marzec 2021